Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Produkty.

Viessmann to jeden z wiodących w skali światowej producentów systemów techniki grzewczej. Rozwiązania techniczne dla wszelkich wymagań: wiszące i stojące kompaktowe systemy grzewcze do gazu i oleju, kotły kondensacyjne, technika regulacyjna, palniki do oleju lub gazu, efektywne systemy solarne, ekonomiczne podgrzewacze c.w.u.
Producent kotłów żeliwnych. Producent wysokiej jakości grzejników.
Producent szerokiej gamy grzejników ściennych. Zzintegrowane i kompletne rozwiązania systemowe w zakresie ogrzewania i chłodzenia, instalacji sanitarnych, przemysłowych oraz sprężonego powietrza, jak również instalacji elektrycznych.
Uzdatnianie i kondycjonowanie wody. Makroterm to m.in.: kominki z płaszczem wodnym, Turbokominki, kolektory słoneczne Turbosolar, integratory czy produkty instalacyjne, takie jak rozdzielacze kotłowe oraz linia solarna.
Producent nowoczesnych odkurzaczy centralnych. Marka reflex znana jest ze swoich systemów stabilizujących ciśnienie w instalacjach ciepłej wody użytkowej oraz wody grzewczej w wielu krajach świata.
Grundfos jest jednym z wiodących producentów pomp na świecie. Wilo oferuje technologię i fachową wiedzę niezbędną do eksploatacji i stosowania wysokiej jakości pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych, klimatyzacyjnych, zaopatrzenia w wodę oraz odprowadzania ścieków.
Hansgrohe to producent wysokiej jakości sprzętu wyposażenia łazienek oraz kuchni. Producent ceramiki łazienkowej: umywalki, wanny, kabiny, hydromasaże, meble, szafki.
Roca to polska firma wykonująca ceramike sanitarną najwyższej światowej klasy. Dystrybutor techniki sanitarnej, instalacyjneji i grzewczej. Specjalnością firmy są baterie łazienkowe i baterie kuchenne.
Producent grzejników płytowych, dekoracyjnych, kolumnowych i łazienkowych. Hewalex – polski producent kolektorów słonecznych o największym udziale w rynku. Oferujemy kompletne zestawy solarne, jak również poszczególne komponenty.
Grupa Zehnder jest obecna na całym świecie i pozostaje europejskim liderem rynku grzejników dekoracyjnych i łazienkowych.    

Zapraszamy do współpracy.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

O firmieUsługiProduktyKontaktNapisz do nasGaleriaProjekt i realizacja: artmedio.pl